Julia Roberts – kobiecość i elegancja

Nie bez powodu piszę dzisiaj o Julii Roberts. Właśnie obchodzi swoje 48 urodziny, a cały czas wygląda rewelacyjnie, kobieco i tak świeżo. Patrząc na nią, jej delikatne zmarszczki, szczery uśmiech od ucha do ucha, mamy wrażenie, że Julia jest jedną z najsympatyczniejszych gwiazd Hollywood – i podobno się nie mylimy!

jr2

Zapewne wiele z Was pamięta Julię Roberts głównie z filmy Pretty Woman, który zrobił z niej gwiazdę – wówczas rudzielec z nieokiełzanymi włosami podpił serca widzów oraz świat filmowy. Od tego czasu jej osoba była pożądana niemal w każdej produkcji, jednak ona wybierała tylko te role, które rzeczywiście coś dla niej znaczyły lub.. dawały mnóstwo radości (Ocean’s 13′ – chyba każdy pamięta jak grała tam siebie, prawda? :) ). Ale nie mówiąc wiele o jej grze aktorskiej, przejdźmy do stylu..

jr4Podobno Julia jest bardzo wysoka, dlatego ciężko jest jej dobrać idealną kreację, ale ma też.. niebotycznie długie nogi i smukłą sylwetkę, która – jak widać, pomaga. Zwykle wybierała takie kostiumy, które podkreślały każdy jej atut, ale jednocześnie nie były wyzywające. Przede wszystkim liczy się kobiecość, elegancja – Julia jest wierna temu stylowi od lat!

jr3

jr1Nie wygląda na swoje 48 lat, prawda? Najlepszego Julio!

źródło zdjęć : internet :)

Autor: Zuza