Joanna Krupa i jej styl

Joanna Krupa co prawda nie jest uznawana za taką gwiazdę i inspirację co Ana Rubik (prawdę mówiąc bardzo często porównuje się do Top Modelki) to moim zdaniem i tak warto zainteresować się stylem jaki reprezentuje!

krupa1

Na co dzień piękna, uśmiechnięta Kobieta walcząca o prawa zwierząt. Bardzo ją cenię za taką działalność, bo dużo osób tylko popiera, udziela swojego autografu, da zdjęcie ze swojego folderu i koniec. Joanna Krupa jest aktywistką, chodzi do schronisk, namawia do adopcji niechcianych psów i sama posiada kilka takich futrzaków w swoim domu (nie mylić z garderobą!). Jak dla mnie takie działania mówią więcej niż tysiąc słów!

Poza tym Joanna Krupa robi też inne rzeczy – jest nadal modelką, pozuje dla magazynów, prowadzi Top Model, a także możemy ją zobaczyć w różnych reality shows – w końcu tak wygląda show biznes! Jak się wtedy prezentuje? Sami zobaczcie!

krupa2

krupa4

krupa5

krupa6

krupa7

Nie odejmiemy jej tego – kobieta doskonale wie jak wykorzystać swoje wdzięki i kształty. Wygląda zjawiskowo, seksownie i tak .. są momenty kiedy brakuje mi słów – a oto jeden z nich :) Joanna Krupa lubi podkreślać swoją kobiecość, ale nie zapominajmy też, że gdy kamera jest wyłączona, aparaty nie są skierowane w jej stronę, wybiera wygodne kreacje, ale nadal wygląda ekstra!

krupa3zdjęcia: pudelek.pl

Autor: Zuza