Chiara Ferragni – pierwsza blogerka z okładki VOGUE!

Cześć dziewczyny!

Dzisiaj chciałabym poruszyć temat złotej blogerki – Chiara Ferragni . Dziewczyna od kiedy pojawiła się w sieci, robi oszałamiającą karierę. Każdy chce, żeby zakładała jego projekty ( w tym Kenzo, Calvin Klein i wielu, wielu innych), jest stałą bywalczynią tygodni modowych, zajmując miejsce w pierwszym rzędzie, a całkiem niedawno stała się PIERWSZĄ na świecie blogerką, która zdobiła okładkę VOGUE. Robi wrażenie, prawda?

Chiara pochodzi z pięknej Italii, chociaż jej uroda nie wskazuje na to – jest szczupłą, zawsze uśmiechniętą blondynką, która podbija kolejne wielkie miasta. Ma siostrę bliźniaczkę, tak samo piękną jak one mamę i z powodzeniem mogłyby zastąpić Kardashianki na wybiegach czy w reality shows. Jednak tylko ona „miesza się” do świata show biznesu. Wiele osób uważa, że czegokolwiek by się nie dotknęła, zaraz zamienia to w złoto. Każda z dziewczyn na świecie chce się ubierać jak ona, chce wyglądać jak ona i .. zazdrości jej tego życia – nie ma się co dziwić :)

ch2

ch3

Dlaczego Chiara zrobiła tak oszałamiającą karierę? Możemy się nad tym długo zastanawiać, ale ja mam swoją teorię. Jest przede wszystkim naturalna. W dzisiejszym kulcie silikonów, wypełniaczy, Chiara jest na uboczu. Nie ma dużych piersi, pośladków czy idealnie wypełnionych ust. Tym samym jest tak podobna do nas. Zwykła dziewczyna, której się udało. Może zakładać ubrania z najwyższych półek, ba! Projektanci wręcz proszą ją o to – która z nas nie chciałaby takiego życia?

ch4

Myślę, że w tym przypadku zazdrość jest bardzo „zdrowa”, bo zazdrościmy jej życia, ale jednocześnie mamy szacunek do jej sukcesów. Dziewczyna od zera budowała swoją karierę i popularność. Nie pomogła znana rodzina, video czy romans z gwiazdą. Po prostu robiła to co kocha i to się opłaciło!

ch5

ch6

Zdjęcia: google.com

Autor: Zuza