Festiwal Filmowy w Cannes – najpiękniejsze kreacje

Festiwal w Cannes powoduje dużo emocji – zarówno pod względem samych filmów, jakie są reklamowane, ale i przez gwiazdy szklanego ekranu. Przygotowują się na niego niczym na wieczór oskarowy – kreacje muszą być idealnie dobrane, makijaż nienaganny, a w dodatku cały event trwa nie tylko jeden wieczór, a.. kilka dni! Więc przygotowań jest całkiem sporo..

Przygotowałam dla Was kilka kreacji, które szczególnie przypadły mi do gustu. Jestem ciekawa czy i Wy będziecie podzielać moje zdanie :)

can1

Ayswarya Rai – czyli Miss Świata co rok prezentuje się coraz lepiej. Pamiętacie, jak jeszcze 3-4 lata temu była pulchniejsza o kilogramy po-ciążowe? Wówczas jej kraj skrytykował sylwetkę. Teraz pokazała hejterom, że zasługuje nadal na miano tej najpiękniejszej. Suknia bardzo oryginalna. Przypadła mi do gustu :)

can2

Naomi Watts od kiedy występuje w filmach ambitniejszych, wybiera naprawdę świetne kreacje. Jej suknia podczas otwarcia festiwalu spowodowała, że powiedziałam wielkie WOW! Jest przepiękna – te pióra, krój… co tu dużo mówić? :)

can3

Natalie Portman zawsze stawiała na minimalizm i „skromność”. Dlatego spodziewałam się po niej delikatnej i subtelnej sukni – nie zawiodła mnie. Pokazuje paryski szyk w najlepszym wydaniu. Jestem na TAK!

can4Miranda Kerr również prezentowała się zjawiskowo. Podczas festiwalu nie zabrakło modelek, ale nie wszystkie się wyróżniały – raczej zakładały białe suknie o prostych krojach. Miranda chciała świecić i tak też było! :)

fot: pudelek.pl

Autor: Zuza