Wiosenne płaszcze – trendy!

modne-plaszcze-wiosna-2014-18912196zdjęcie: papilot.pl

Halo wiosna! Witamy!

Tak – wiosna już (można śmiało powiedzieć) zawitała na zewnątrz. Jest pięknie, jest wspaniale, aż chce się wychodzić z czterech ścian, nie siedzieć na uczelni, w pracy – ale czy dziwicie się takim zachowaniom? Jest słońce, które aż zachęca do radości i serdeczności :)

Tym samym też – czas wymienić nasze garderoby. Co prawda w tym roku zima nie była ekstremalna i ja osobiście cały czas korzystałam z jesiennego płaszczyka, ale skoro nadarzyła się okazja do zmiany czegoś w swojej szafie – czemu z tego nie skorzystać? Co będzie modne w tym sezonie? To co w poprzednim – wiem, jako fashionistka nie powinnam tak pisać, ale – obecne trendy pozwalają nam na wybór różnych stylów, takich, które to pasują do naszego „ja”. Lubicie parki – w sklepie znajdziecie niejedną taką, pastelowe kobiece płaszczyki? Zajrzyjcie do Mohito, a może coś eleganckiego – myślę, że ZARA pozytywnie Was zaskoczy.

Co jednak będzie ważne w sezonie wiosna / lato? DODATKI! Nie zapominajcie o nich 0 torebki, ciekawe buty – dużo biżuterii. Nie rezygnujcie z niej – do wszystkiego będzie pasować – uwierzcie mi :)

Autor: Zuza