Kim Kardashian znowu w BLOND!?

Ta kobieta wie, jak przyciągać spojrzenia fotoreporterów. Mowa oczywiście o Kim Kardashian, która po raz kolejny zaserwowała nam zmianę swojego image. Czyżby Kanye West wolał blondynki? Hm..

kim blon 2Pani Kardashian-West zaledwie kilka dni temu pokazała się w nowym, odświeżonym kolorze, a już jest bohaterką artykułów na wszystkich plotkarskich magazynach. Jakby tego było mało, znane (i mniej znane) fashionistki oceniają jej nowy kolor. Moim zdaniem Kim może pozwolić sobie na każdą, nawet tą najdziwniejszą metamorfozę, biorąc pod uwagę, że kosmetyki pomogą jej w stworzeniu odpowiednich „podstaw”. Jednak ten, platynowy blond nie przemawia do mnie. Na niektórych ujęciach Kim Kardashian wygląda jak „szczurek”. Jej twarz potrzebuje gęstych, ciemnych włosów jak do tej pory było. Mam nadzieje, że szybko wróci do poprzedniego koloru, w którym wygląda rewelacyjnie – w tym? Mnie nie przekonuje.

Ale przekonuje mnie jej stylizacja. Super sukienka ze złotymi frędzlami stworzył dla niej projektant Balmain. Ah.. też chciałabym mieć takich przyjaciół! :)

kim blond 3

zdjęcia: pudelek.pl

Autor: Zuza