Małgorzata Kożuchowska – polska ikona mody?

korz3

Małgorzata Kożuchowska należy do tych aktorek, które skupiają się na swojej karierze, a także działalności prospołecznej. Próżno szukać plotek o jej związku, aferach czy praniu brudów. Ceni sobie prywatność na tyle, że do ostatniego dnia porodu pierwszego dziecka nie komentowała sprawy. W końcu to jej życie, prawda?

Jednak nie na tym chcę się skupić. Małgorzata Kożuchowska przed ciążą walczyła o miano polskiej ikony mody, ubierając się – zawsze idealnie! Kreacje były przemyślane, eleganckie, nigdy zbyt odkrywające. Wszyscy sobie pewnie myśleli, że nadmiarowe kilogramy sprawią, że Kożuchowska będzie chodzić w worku na ziemniaki, albo nie będzie wychodzić z domu na wielkie gale. A tu psikus!

Małgosia pokazuje, że pomimo tego, że dziecko urodziła na przestrzeni października / listopada nadal może uchodzić za ikonę. Styl nadal pozostał, tym samym dodatkowe kg po ciąży nie sprawiają żadnego problemu! Sami zobaczcie jak zaprezentowała się na dwóch oficjalnych galach! Zdjęcia pochodzą z serwisu Pudelek.

korz4

korz2

korz

Autor: Zuza