Styl gwiazd – Taylor Swift

taylor-swift-acm-awards-2014-red-carpet-04

Dzisiejszy wpis postanowiłam poświęcić dla Taylor Swift. Moim zdaniem jest to utalentowana, młoda kobieta, która na dodatek potrafi się dobrze ubrać. W odróżnieniu od innych gwiazd w jej wieku, nie słyszymy tutaj o żadnych skandalach, narkotykach czy ekscesach damsko-męskich. Taylor skupia się na tym co robi najlepiej – czyli na komponowaniu muzyki i śpiewaniu. A jak wychodzi na zewnątrz? Jej stroje zawsze są trafione – lekkie, dziewczęce, dopasowane do figury i wieku.

Sami zobaczcie co dla Was przygotowałam!

taylor-swift-its-a-struggle-for-me-to-not-buy-more-catsModna koszula z jeansu w połączeniu ze spódniczką, która wielu kojarzy się ze szkołą. Do tego wygodne (!) buty, nienaganny makijaż i torebka. Stylizacja na pięć z plusem. Idealna na co dzień, na zakupy, lunch z przyjaciółką.

taylor-swift-20-million-nyc-apartmentPo raz kolejny stawianie na wygodę i ciepło! Taylor w odróżnieniu od rówieśniczek woli, kiedy jej stylizacja jest wygodna, a nie odkrywająca wszelkie zalety.

Taylor-Swift-Pictures.yt-68Ale, żeby nie było, że Taylor Swift to szara myszka. Jak widać po powyższej stylizacji, dziewczyna potrafi też błyszczeć :) A do tego ma nienaganną figurę (mówi się, że mogłaby chodzić też po wybiegu Victoria Secret) :)

i na zakończenie jedna z fajniejszych piosenek Taylor – https://www.youtube.com/watch?v=w1oM3kQpXRo

Źródła zdjęć: 1 (główne), 2 i 3, 4

Autor: Zuza