Styl gwiazd w ciąży

Ciąża jest pięknym okresem dla każdej kobiety, choć niektóre z nich przechodzą ją ciężko. Puchnące nogi, poszerzające się biodra i rosnący brzuch. Jednocześnie jest to cud natury, ale i powód do strachu – bo co my teraz na siebie założymy? Na rynku jest wiele ubrań ciążowych, dlatego nie ma strachu o nowe sukienki, które będą dostosowane do wielkości brzucha. Dzisiaj biorę pod lupę 4 gwiazdy, które publicznie przechodziły swoją ciążę. Ocenimy ich styl!

milaźródło zdjęcia: kozaczek.pl

Na pierwszy ogień idzie Mila Kunis, która spodziewa się dziewczynki. Poród jeszcze przed nią, ale media bardzo się tym interesują. W końcu nie codziennie widywana jest taka miłość, która narodziła się lata temu, a dopiero teraz jest realizowana (tak, Mila poznała się z Ashtonem wiele lat temu na planie serialu „różowe lata 70-te” w którym grali parę ;) ). Mila stara się jeszcze maskować rosnący brzuszek, a przy tym wygląda naprawdę dobrze! Brawo dla niej, oby ciąża służyła do ostatniego dnia :)

beyonce_480_ap_1314603043_Lźródło zdjęcia: muzyka.wp.pl

Kolejną medialną ciążą, która do dnia dzisiejszego nie była potwierdzona to ciąża Beyonce. W jej wyniku powstała piękna Blue Ivy. Bey kiedy pojawiała się na czerwonym dywanie czy pod ostrzał paparazzi, miała idealnie dobrane stylizacje, by chwalić się brzuszkiem. Wyglądała zachwycająco! A jak Wy oceniacie jej styl?

¦wiatowy Dzieñ Smerfaźródło zdjęcia: kozaczek.pl

Nie każdej kobiecie ciąża służy – szczególnie w ostatnich dniach. Niestety, ale Małgorzata Socha przed rozwiązaniem była już zmęczona (poza tym był to okres letni, dlatego nie dziwię jej się, że jest opuchnięta i myśli o powrocie do domu). Jednak wcześniej, gdy brzuszek dopiero się pojawiał, wyglądała olśniewająco! Gosiu, czekamy z niecierpliwością na kolejną ciążę :)

Very Pregnant Kim Kardashian shopping at Barneys of New York in a black and white dressźródło zdjęcia: nocoty.pl

Kim Kardashian cały czas narzekała na ciążę. Patrząc na to zdjęcie, nie dziwimy się. Na co dzień piękna i elegancka, dbająca o swoją figurę. W czasie noszenia małej Nori, no sami widzicie. To zdjęcie obiegło internet, a ludzie się śmiali i obrażali, sugerując, że wygląda jak orka czy ma ciążę poza maciczną. Obojętnie jaka by nie była, nie wolno się śmiać z kobiet w ciąży! A to, że Kim nie dopierała zbyt dobrze ubrań do sylwetki, to inna sprawa..

Autor: Zuza