Oskarowa gala – najgorsze kreacje tej nocy

Cześć!

W sieci możecie zobaczyć wiele artykułów dotyczących najpiękniejszych kreacji tegorocznych Oskarów, jednak ja lubię iść pod prąd, dlatego przygotowałam dla Was kilka tych, które były totalnie nietrafione. Dla bezpieczeństwa (własnego ;) ) usunęłam z listy Pharella Williamsa, który według opinii publicznej ubiera się rewelacyjnie. Niestety jego krótkie spodenki mnie nie przekonały, a do tego pokazał, że jest znacznie niższy od swojej partnerki. Błąd!

oskar 1

Penelope Cruz jest piękną kobietą, ale ta kreacja jest taka.. zwykła. Jakby się owinęła firanką, dodała czarny pas i poszła! Do tego ta pelerynka. Nie, nie jest w tym ani seksowna, ani kobieca. Tyle pięknych sukni na rynku, a jej podsunęli pod nos właśnie tę..

oskar 2

Julie Delpy – niezbyt znana aktorka, co chyba tłumaczy tę kreację. Nikt nie potraktował jej poważnie, podsuwając taki fason sukienki. Błony między pachami wyglądają, jakby chyba chciała gdzieś odlecieć. Nie wiem dlaczego wybrała taką sukienkę, chyba kierowała się tylko metką..

oskar 3

Tara Lipińki (łyżwiarka, jakby ktoś nie wiedział) chciała wyglądać dostojnie i elegancko. Jednak sukienka sprawia wrażenie za dużej, niedobranej do jej filigranowej budowy ciała :( Widziałabym ją w rybce, lub bardziej dopasowanej kreacji.

oskar 4

Anna Sweeney to kolejna osoba, która nie powinna więcej ufać swoim stylistom. Odstający (widoczny) brzuszek, ten czerwony pas i źle dobrana długość sukni.. Gdyby zamieniła się na kreacje z Tarą Lipiński, wtedy nie umieściłabym je na swojej liście..

oskar 5Liza Minnelli po pierwsze powinna zainwestować w lepszy biustonosz, a po drugie – poza na kocicę w świecącej niebieskiej kreacji? Szanowna Pani, niestety robisz to źle. Moim zdaniem kobiety w tym wieku nie powinny „szaleć” z kreacjami i wybierać te bezpieczne, klasyczne. A jeżeli chcą iść za trendami, niech zaufają specjalistom, którzy mają dobrą opinię w świecie show biznesu.

zdjęcia: główne – film.interia.pl // gwiazd – plejada.onet.pl

Autor: Zuza