Styl Dominiki Kulczyk

Dominika Kulczyk zawsze kojarzyła mi się ze stylem, elegancją i drogimi kreacjami. W końcu bycie córką najbogatszego Polaka pozwala na sięganie po kreacje, które nie są dostępne dla nas – typowych mieszkańców naszego kraju. Jak obserwuję jej „karierę” w mediach i tym, jak pokazywała się na różnego typu eventach, muszę przyznać, że do tej pory nie zaliczyła żadnej wpadki! A to nie lada wyczyn – bo jak pewnie dobrze wiecie, nie wystarczy tylko mieć dużo pieniędzy, ale trzeba mieć gust!

04e9d505de36ebdfa7e71f3dafaaca1a3a54adcb

Wczoraj na prezentacji swojego programu, który będzie można oglądać na TVN Style z tego co pamiętam, wybrała bardzo elegancką, ale jednocześnie bardzo lekką stylizację. Piękna sukienka z szachownicę (a raczej trójwymiarowe bryły), do tego piękny kolor – ten niebieski w połączeniu z bielą i czernią nigdy mi się nie znudzą. Pani Kulczyk wygląda wyjątkowo pięknie. Do tego lekki makijaż, podkreślający jej oczy. Jak widać, posiadanie dużego portfela idzie w parze ze stylem. W stylizacji zwracam uwagę na buty – nie wybrała typowych szpilek czy sandałów, a botki, które dodają klasy.

Dominika Kulczyk

Muszę przyznać, że Dominika Kulczyk nie dość, że nie wygląda na swój wiek, to jeszcze prezentuje się wyjątkowo korzystnie :) Sami powiedzcie – jest piękną kobietą!

zdjęcia: pudelek.pl (Agencja FORUM)

Autor: Zuza