Suknie ślubne

Myślę, że i taki wpis w końcu musiał powstać na moim blogu – suknie ślubne! Tak, jest to temat, który wzbudza ogromny zachwyt, a serca przyszłych panien młodych zaczęły bić coraz szybciej :) Moje drogie Panie, dzisiaj Wam przedstawię najnowsze trendy spod znaku Agnes. Suknie są bardzo kobiece, wyjątkowe, romantyczne, delikatne, ale jednocześnie bardzo eleganckie i wytworne. Myślę, że każda z nas zakocha się w przynajmniej jednej z nich (mi się podobają aż dwie! Ah.. kiedy będzie ten piękny dzień?) Ale do dzieła!

ślub1

Pierwsza propozycja to pincesska – suknia, która idealnie będzie wyglądać na każdej figurze – nie ma znaczenia, czy masz masywne uda, mały biust czy brak talii. Ten fason ukryje wszelkie mankamenty Twojej figury i przedstawi Cię jako księżniczkę. Dosłownie!

ślub2

Rybka, syrenka – wiele nazw ma taki fason sukni – jest piękny, delikatny, kobiecy – jeden problem – musisz mieć idealną figurę, aby wejść w taką kieckę. Odstający brzuszek, niesymetryczne biodra do biustu? Zrezygnuj. To suknia zarezerwowana głównie dla modelek..

ślub4

Kolejna princesska – piękna, zdobiona z tiulowym dołem. Poczujesz się jak księżniczka z bajek Disneya – również zakryje mankamenty figury i zrobi z Ciebie najpiękniejszą Pannę Młodą!

ślub5

Zdecydowany faworyt! Piękny zdobny pas i delikatna suknia. Niby prosta, ale jednocześnie tak dostojna i wytworna, że nie mogę się napatrzeć na nią. Bez wątpienia wybrałabym ją w ciemno – bez przymierzania!

Która Wam się najbardziej podoba?

źródło zdjęć: suknieagens.pl

Autor: Zuza