Studniówkowe propozycje – część I

Cześć dziewczyny!

Dostałam od Was wiadomość, żebym przedstawiła swoje pomysły na kreacje sylwestrowe. Powiem Wam, że nie jestem wielką fanką ubierania gorsetów i balowych sukni, jak to było kiedyś modnie. Co prawda moja studniówka była już jakiś czas temu i wiem, że dużo się zmieniło od tego czasu. Ja sama wystąpiłam w koktajlowej sukience, gdzie moje koleżanki z klasy postawiły na długie, wieczorowe kreacje. Efekt był taki, że one się męczyły, a ja nie schodziłam w parkietu, bo czułam się nieskrępowana swoimi ruchami. Dodatkowo, moja sukienka służy mi do dzisiaj (całe szczęście, że nie tyję, bo byłoby gorzej ;) )

Dzisiaj przedstawię Wam 3 propozycje sukienek, które są dostępne w sklepach – zara, mohito. Z racji, że przygotowuję jeszcze jeden wpis dla Was – taki nieco inny, dotyczący ślubu, muszę się trochę rozdwoić :) Ale do rzeczy. Jestem osobą praktyczną, dlatego wybierając suknię na studniówkę, kieruję się zasadą – wielokrotnego użytku. Cała magia i tak tkwi w detalach i biżuterii! No, może też w butach, dlatego nawet jeżeli kreacja wygląda „skromnie” i tak zostanie ona wypełniona bardzo fajnymi elementami, a wtedy na pewno będziecie się wyróżniać. Poza tym pamiętajcie – liczy się wygoda. Przecież studniówka to powód do (pozornej) radości, zabawy, a jeżeli nie będziesz mogła wykonać żadnego ruchu, to gdzie fun? :)

3853017742 - Kopia

x4505-33x - Kopia

y4460-49x

 

Sukienki nie są zbyt drogie, dlatego można dokupić buty, może okrycie na to? Moją propozycją jest FRAK – np. taki jaki projektuje Kaja Śródka – zdjęcie poniżej :)

11dc03521d

i oczywiście buty!y1066-99x

Autor: Zuza