Propozycja kreacji Sylwestrowej za 200 zł

Cześć dziewczyny!

pytacie mnie o propozycje na stylizacje Sylwestrową. Wykorzystam teraz fakt, że mamy wyprzedaże w sklepach i na tapetę wyciągnę sklep Mohito. Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że mogłabym zawsze się tam ubierać, dobra jakość, ponadczasowe fasony i bardzo eleganckie materiały. Czyli wszystko to, co lubię. Jednakże ceny regularne są zwykle bardzo wysokie – za bluzkę należy zapłacić ponad 100 zł, za spódniczkę 130-170 zł, a za buty? Ohoho! Dlatego zawsze oczekuję na przeceny – sklep oferuje od 20% do nawet 70% – jednak zanim nastąpi ten maksymalny pułap, już wszystko zostaje przebrane i najczęściej zostają duże rozmiary, albo zniszczona odzież.

Mogę powiedzieć, że nawet z 50% jest drogo, ale jeszcze znośnie, a przy okazji jest jeszcze spory wybór, dlatego dzisiejsza stylizacja będzie uwzględniała przecenę i ubiorę Cię za 200 zł – buty, bluzka i spódniczka – idealna propozycja na Sylwestrową Szaloną Noc! Jestem ciekawa, czy stylizacja się spodoba!

w2220-99x

Zacznijmy od bluzki – ponadczasowa czerń zawsze się sprawdzi. Bogato ozdobiony kołnierzyk nada szyku i nie będzie wymagana dodatkowa biżuteria. Bluzkę będzie można później wykorzystać do jeansów czy ołówkowej spódniczki. Koszt – 49,99 zł.

 

y1252-99x

Teraz czas na spódniczkę – plisy będą wyglądać dobrze na pełnej sylwetce, jak i tej nieco mniejszej – drobniejszej. Jest ona do kolan, dlatego wymagane są szpilki, aby dopełnić całości! Skóra ekologiczna nie jest krzykliwa (przy takiej długości), dlatego można ją później zestawić z białą koszulą. Koszt 79,99 zł.

x5680-80x Szpilki muszą się odznaczać. Proponuję jasne – w których stopa zawsze będzie idealnie wyglądać, albo jakieś neonowe kolory. Koszt – 69,99 zł.

źródła zdjęć: mohito.pl

Autor: Zuza