Olivia Palermo – osoba na której warto się wzorować

Cześć! Przede wszystkim witam Was po bardzo długiej przerwie – przepraszam, miałam bardzo dużo spraw na głowie, a doba jak na złość trwała zbyt krótko! Jednak wracam do Was z garścią nowych pomysłów, wpisów i inspiracji. Dzisiaj chciałabym poruszyć temat Olivii Palermo – lubianej fashionistki, która jest inspiracją wielu blogerek modowych i szafiarek!

Olivia-Palermo2

źródło: oliviapalermo.com

Olivia jest bardzo młodą osobą – nie osiągnęła jeszcze 30-stki, a jej styl jest wszechobecnie znany. Lubi mieszać, kombinować i łamać trendy. Raz jest romantyczna, innym razem rockowa, ale zawsze bardzo stylowa. Każdy stara się ją naśladować (łącznie z naszymi blogerkami czy dziećmi polityków – chyba wiecie, którą Kasię mam na myśli).

4źródło: klarella-inspirations.blogspot.com

Pani Palermo ma prostą budowę ciała dlatego też wszystkie stylizacje wyglądają na niej fantastycznie. Lubi markę Chanel, buty CH.L. Diora, ale i te ubrania, które znajdziemy w sieciowych sklepach – Mango, H&M i tym podobne. Sami przyznajcie, że jej stylizacje zawsze są ciekawe, świeże i takie.. kobiece i dziewczęce jednocześnie.

CC_2010_0288źródło: citizencouture.com

Nigdy nie spotkamy ją w ubraniu, który będzie powodować niesmak, kontrowersję czy obrzydzenie. Olivia Palermo zawsze, ale to zawsze będzie dla mnie ikoną stylu.. tak jak pani Chanel, Victoria Beckham czy Sarah Jessica Parker.

B13308033791777253_12

źródło: oliviasyle.blogspot.com

Autor: Zuza