Boyfriend trend

Witam was w ten upalny dzień

Obecnie jestem w domu, jednak nie przekraczam magicznej granicy mieszkania, gdzie panuje jako taki cień i chłód, nie wyobrażam sobie zapuścić się dziś w rozżarzoną, miejską dżungle, mimo, że poluję, ale tylko w sieci. A poluję na boyfriendy, jest to mój największy must have.

Modę na boyfriendy zapoczątkowała chyba Katie Holmes, która chodziła w nich już kilka lat temu i była z tego powodu mocno krytykowana, jednak trend ten, mimo to, pokochały miliony kobiet. Nic w tym dziwnego, krój spodni sprzyja nam wszystkim, bowiem doskonale koryguje niedoskonałości sylwetki. Sprzyja masywnym udom, biodrom, pośladkom, tym za małym również.

Boyfriendy, mimo tego, że mają casualowy look, można bardzo łatwo nadać trochę glamu, wystarcza szpilki, lub koturny, z którymi prezentują się świetnie, elegancki top, marynarka i biżuteria, by tchnąć w nie odrobinę kobiecości.

Ja jestem fanką łączenia ich z marynarkami, co jest stylistycznym paradoksem, z logicznego punktu widzenia, jednak wbrew pozorom prezentuje się świetnie. Sama nawet jestem już w posiadaniu marynarki, która będzie się z boyfriendami komponowała idealnie, tylko samych spodni mi brak, ale niebawem na pewno się to zmieni i stanę się ich szczęśliwą posiadaczką.

Poniżej przygotowałam dla was kilka stylizacji, w których boyfriendy są bazą, oto one:

35472

 

Alexander Wang pokaz

 

Autor: Zuza